Fotokronika

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

http://www.fszobor.sk/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif  http://www.fszobor.sk/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif  http://www.fszobor.sk/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif  http://www.fszobor.sk/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif  http://www.fszobor.sk/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif  http://www.fszobor.sk/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif  http://www.fszobor.sk/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif  http://www.fszobor.sk/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_heart.gif  http://www.fszobor.sk/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_rose.gif  http://www.fszobor.sk/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_smile.gif  http://www.fszobor.sk/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_whistle3.gif  http://www.fszobor.sk/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yes.gif  http://www.fszobor.sk/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cry.gif  http://www.fszobor.sk/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_mail.gif  http://www.fszobor.sk/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_sad.gif  http://www.fszobor.sk/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_unsure.gif  http://www.fszobor.sk/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wink.gif  http://www.fszobor.sk/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/pivo.gif 
 

10 Responses to Fotokronika

 1. Cyril Lazúr says:

  Prosím, kde sa stratil zoznam starých zoboristov z tejto web stránky? Alebo som už zabudol sa na nej orientovať? Bol tušim v Kronike a už tam nie je. Pomôže mi niekto? Ďakujem.

 2. Michal Libovič says:

  Vo FS Zobor som tancoval v rokoch 1971-1976.

 3. Michal Libovič says:

  Vo FS Zobor som tancoval v rokoch 1971-1976.

 4. Daniela says:

  Ahojte, študujem na SPU a odmala som mala blízko k folklóru. Zataiľ som ale v žiadnom súbore netancovala i keď je to mojou veľkou túžbou. Chcem sa teda opýtať, majú u Vás šancu aj začiatočníci alebo už treba ovládať nejaké tie prvky a mať skúsenosti? Rada by som sa k Vám pridala http://www.fszobor.sk/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_smile.gif
  Ďakujem :)

 5. Chovanová Erika says:

  Ahojte súboristi!V dňoch 13.a14.6.2014 budeme mať zlaté stretnutie po 50.rokoch,prvých absolventov PEF-VŠP Nitra /1959-1964/v Agroinštitúte v Nitre.Na Univerzite sa máme stretnúť s pani dekankou 13.júna v dobe od l4.30-15.30.Teším sa na starú Nitru a aj viac súboristov z nášho ročníka.Škoda,že Vás Zoboristov neuvidím spievať,tancovať a hrať,lebo srdcom som ešte stále tanečnica zo Zoboru.Prajem Vám krásne nezabudnuteľné zážitky,šírte naše ľudové umenie z celej duše a rozdávajte radosť.Vo fotokronike sú aj 4 foto,ktoré som Vám poslala.http://www.fszobor.sk/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif Vaša Erika Chovanová rod.Hoppejová

  • Debro Debro says:

   Ahoj Erika, tak nakoniec sme sa predsa videli. Sme radi, ze sme Vam mohli na stretavke po 50 rokoch zahrat so suborovou kapelou.

   Dakujeme, ze na nas stale myslite, verim, ze sa stretneme o dva roky na 60-tom vyroci suboru.

   Debro

 6. Iveta Grofíková says:

  Ahoj, chcela by som poďakovať za krásne fotky, v ktorých som našla aj svojho otca Petra Grofika. Je to pre mňa veľmi emotívne vzhľadom aj na to, že môj otec tragicky zahynul ešte v r. 1973. Vôbec si ho nepamätám, mala som vtedy len rok a pol. Keďže okrem tancovania aj spieval, veľmi by som chcela počuť jeho hlas. Neviem, či v rokoch 1966 až 1970 sa robili nejaké zvukové záznamy, ale veľmi by ma potešilo, keby sa niečo našlo. Jeho mama a moja babka tohto roku oslávi 90-te narodeniny a myslím, že keby sa našiel nejaký záznam bol by to pre ňu ten najkrajší darček v živote. Ďakujem a Zoboru prajem len to najlepšie. Pa pa

  • Ing. Marek Kolesár says:

   Pozdravujem zoboristov a hľadám pomoc pri zistení kontaktu na tanečnicu Ing. Betku Vaculovú, r. n. 1949, zdá sa mi, že bola zo zahoria z Jablonice. Na žiadnej stretávke a výročí súboru som ju nevidel a nezohnal kontakt. Ing. Marek Kolesár- mobil : 0903 620 479. S pozdravom.

  • Debro says:

   Ahoj, dakujeme za odkaz :) sme radi, ze stranka plni svoj ucel, cize dava dohromady vsetkych, ktori maju so Zoborom nieco spolocne.

   Co sa tyka Tvojho otca Petra Grofika, z toho obdobia, bohuzial, nemame ziadne zaznamy, subor zacal robit nahravky v rozhlase az po 73. roku. Urcite ale o nom vieme, bol dobry tanecnik a este lepsi spevak. Ako hovoria starsi z nas, mal malo spevackych cisel, ale stali za to :)

   Mrzi ma, ze sme Ti nemohli pomoct viac. Dufam ale, ze budes uspechy suboru, ktory svojim dielom obohatil aj tvoj otec, sledovat dalej.

   Debro